• warning: Illegal string offset 'files' in /home/platne/serwer142769/public_html/Nowykatalog/sn.org.pl/modules/upload/upload.module on line 273.
 • : The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in /home/platne/serwer142769/public_html/Nowykatalog/sn.org.pl/includes/menu.inc on line 1541.
 • : implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in /home/platne/serwer142769/public_html/Nowykatalog/sn.org.pl/includes/common.inc on line 193.

Kim jestesmy

 

Najczęściej zadawane pytania

 

 1. Do jakiego Kościoła należy fundacja Słowo Nadziei?

  Fundacja nie jest związkiem wyznaniowym (Kościołem) i działa ponad denominacjami. Decyzję o przynależności do Kościoła pozostawiamy każdemu do samodzielnego wyboru. Naszym celem jest udzielanie odpowiednich informacji i stworzenie takiej atmosfery, dzięki którym dana osoba jak najszybciej będzie mogła wrócić do równowagi duchowej.
  Wierzymy, że zechcesz nas wspierać w tej trudnej, ale jakże błogosławionej pracy.

 2. Kto finansuje fundację Słowo Nadziei?

  Cały nakład „Słowa Nadziei” jest wysyłany bez zaliczenia pocztowego. Wszelkie dary pieniężne przeznaczone są w całości na wydawanie nowych książek, numerów „Słowa Nadziei” oraz materiałów biurowych.

 3. Jak mogę poznać osoby, które opuściły Organizację Świadków Jehowy?

  Ponieważ zachowujemy całkowitą dyskrecję o naszych czytelnikach, możemy przekazać tobie adresy kontaktowe wyłącznie do osób, które udzieliły nam w tym celu pisemnej zgody. Istnieje również możliwość, że skontaktuje się z tobą pracownik naszej fundacji.

 4. Jak mogę przyłączyć się do współpracy ze Słowem Nadziei?

  Cieszymy się, że chcesz współpracować ze Słowem Nadziei. Potrzebujemy osób zaangażowanych na różnych polach. Możesz się włączyć w nasze działania przez:

  • kolportaż naszych publikacji w miejscu zamieszkania oraz dzielenie się radością i doświadczeniami z tej służby z innymi,
  • modlitwę o nowych pracowników (Łuk 10:2),
  • prowadzenie fundacji od strony księgowej, informatycznej i prawnej.

  Jeżeli jesteś zainteresowany – napisz do nas: redakcja@sn.org.pl.

 5. Jak można wesprzeć finansowo fundację Słowo Nadziei?

  Jeśli pragniesz wesprzeć naszą pracę, najlepiej abyś darowiznę w formie określonej kwoty przesłał na nasze konto bankowe. Darowizna może mieć charakrer jednorazowy lub być przekazywana każdorazowo co miesiąc na tę samą kwotę. Będziemy wdzięczni za wszelkie wpłaty. Zostaną one w całości przeznaczone na wydawanie nowych książek, numerów „Słowa Nadziei” oraz materiałów biurowych.